Yer: Şişli! Sosyal medyada küfür iddiası… Kovaladılar, dövdüler, kaçırdılar

Olay, geçtiğimiz hafta çarşamba günü saat 17.15 sıralarında Şişli Paşa Mahallesi’ndeki bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, bulvar üzerindeki arabadan inen bir küme, toplumsal medyadan kendilerine küfür ettiği tez edilen B.A. isimli genci kovalamaya başladı.

ÇALIŞANLARDAN YARDIM İSTEDİ

Arkasından gelen şahıslardan korkarak kaçan B.A. bir akaryakıt istasyonuna girdi. Genç kurtulamayacağını anlayınca istasyonun marketine girerek çalışanlardan yardım istedi.

ÖLDÜRESİYE DARP

Ardından markete dalan saldırganlar, B.A.’yı yakalayarak öldüresiye darp etti. Market çalışanları genci kurtarmak istese de başarılı olamadı. Saldırganlar B.A.’yı sürükleyerek marketin dışarısına çıkarıp, burada da darp ettikten sonra arabaya bindirerek kaçırdı.

ADRESLERİ TEK TEK DENETİM EDİLDİ

Saldırganlar bir müddet sonra B.A.’yı yol kenarına bırakarak uzaklaştı. İhbar üzerine olay yerine gelerek güvenlik kamerası imgelerini inceleyen Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Feriköy Polis Merkezi Amirliği grupları, saldırganların Y.E.C., M.Y., M.C.Ş., A.A.A. ve Ö.T. isimli şahıslar olduğu tespit etti. Takımlar şahısların ikamet adreslerini tek tek denetim etti. Yapılan çalışmalar sonucunda saldırganlar yakalanarak gözaltına alındı.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Gencin yaşadığı dehşet dolu anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Manzaralarda, saldırganların bir genci kovaladığı, daha sonra kaçan gencin markete sığındığı ve burada saldırganlar tarafından darp edildiği, daha sonrasında ise arabaya alınarak götürüldüğü görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir