Antalya Muratpaşa’da apartman görevlileriyle buluştu

ANTALYA (İGFA) – Muratpaşa Belediyesi, ASSİM’in yanında bulunanyörük kültürünü yansıtan kıl çadırda kahvaltı programı düzenledi.

Apartman görevlileriyle yapılan kahvaltıya Lider Uysal eşi Ümran Uysal ile katılırken programda ayrıyeten Muratpaşa İlçe Başkanvekili Can Okan Kıran, İYİ Parti Muratpaşa Belediye Lider adaylığından çekilerek CHP’ye katılan Turgut Bucak ve İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığı misyonundan İstifa ederek 150 üyesiyle CHP’ye katılan Erdal Özçivi yer aldı.

Başkan Uysal, programda yaptığı konuşmada ASSİM’de Türk ve yabancı birbirinden farklı onlarca dernekle bir ortaya geldiklerini, birlik ve beraberlik hislerini burada pekiştirdiklerini söyledi. Lider Uysal,farklı kültürlerin oluşturduğu bu derneklerle Mevlana Celaleddin Rumi’yi andıklarını söylediği kahvaltıda “Muratpaşa’da toplanmak var, beraberlik var, yol yürümek var, karşılıklı hürmet, sevgi, empati var” dedi. Uysal ayrıyeten “Nereden gelirseniz gelin burada bizim birinci sınıf komşumuzsunuz farklı gayrı yok” diye konuştu. Muratpaşa’da ittifakın büyüyerek devam ettiğini aktaran Uysal, daima bir arada Türkiye seyahatine çıktıklarını söyledi. Apartman görevlilerine ise dayanışmaları, katkıları ve komşulukları için teşekkür etti.

Apartman Görevlileri Platformu Başkanı Vefa Çapar da, tertip için Lider Uysal’a ayrıyeten teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir